středa 27. června 2007

(Uz nevim kolikátý) den

Tak prave konci druhy den svinske zimy. Nastesti dneska nepršelo. Takze jsme sklidili maliny a nejake třešně v Pojbukach. Objevil se tu taky Simon Borecky s partou, tak doufam, ze se to vyvine nejak příznivě (tzn., ze zustanou tam, kde jsou a sem nepachnou). Po predvcerejsim pokusu o prvni sviští noc v tee pee jsme se vcera rozhodli, ze radeji s dalsim pokusem počkáme na lepsi pocasi. Vetsina z nas přesedlala z vina na grog (ja ne - mam k tuzemaku odpor). Takze ted asi prijde kazdovecerni partie Bangu.

Do tee pee samozrejme prší - zda se, ze lnene provázky moc nesaji a voda se od nich asi po 30 cm odpoji. Takze jsme spojili dve obruce a nainstalovali na tee pee Cosi - rozhodne to je jedna z nejobludnejsich konstrukci, co jsem kdy videl. Nastesti zatim nebyla prilezitost k jejímu prověření.

3 komentáře:

Vojtech řekl(a)...

Na výslovnou žádost Niky připojují komentář v tomto znění:
Nakonec byla přítomnost Šimona a jeho partičky velice příjemná a nevtíravá a jsem velmi rád, že se na nás přijel podívat, jakož si i vážím skutečnosti, že se hodlá více zapojovat do činnosti Svišťů a současně doplnit kádr z vlastních zdrojů.

Vojtech řekl(a)...

Dodatek k komentáři: A myslím si to opravdu i sám za sebe. ;-)

Unknown řekl(a)...

tak jeste aby si ten komentar precet....s rozslapnutou hlavou se mu budes omlouvat podstatne hur